Urząd Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice

Menu

Treść

Nowy konkurs na dotacje

28 lutego Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca ogłosiła nowy konkurs na dotacje dla instytucji otoczenia biznesu. W konkursie mogą wziąć udział inkubatory technologiczne, parki naukowo-technologiczne, centra transferu technologii i inne podmioty wspierające przedsiębiorczość i innowacyjność.

Do rozdania jest ponad 17,5 mln zł. W ramach konkursu będzie można zrealizować projekty związane ze świadczeniem usług laboratoryjnych - w tym wyposażenie i uruchomienie specjalistycznych laboratoriów i powierzchni badawczych dla przedsiębiorstw.

Instytucje otoczenia biznesu mają wpływ na rozwój Dolnego Śląska, przedsiębiorczości przez m.in. świadczenie usług na rzecz przedsiębiorców, które przyczyniają się do zwiększenia efektywności działalności gospodarczej oraz rozwoju nowych technologii.

Termin składania wniosków upływa 30 maja br. o godz. 15.00. Szczegółowe informacje: http://www.dip.dolnyslask.pl/skorzystaj/zobacz-ogloszenia-i-wyniki-naborow-wnioskow/970-schemat-1-2-d-rozwoj-i-profesjonalizacja-oferty-wsparcia-proinnowacyjnego-otoczenia-biznesu-projekty-w-zakresie-uzupelnienia-infrastruktury-b-r-iob.html

 

wstecz

Kontakt

Sekretariat
 71/ 381 - 71 - 00
 71/ 381 - 71 - 22
 71/ 381 - 71 - 45
fax. 71/ 381 - 71 – 11
um.sekretariat@jelcz-laskowice.pl

Imię
Treść

Stopka