Urząd Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice

Menu

Treść

Do fryzjera z Kartą Seniora

Zakład fryzjerski przy ul. Oławskiej 20 przystąpił 17 lipca do programu "Jelcz-Laskowice przyjazny seniorom". Posiadacze Karty Seniora będą mogli skorzystać z usług fryzjerskich za pół ceny w poniedziałki, w godz. 12.00 - 14.00.

 

Przypominamy: uprawniony do wyrobienia Karty Seniora jest każdy mieszkaniec miasta i gminy Jelcz-Laskowice, który ukończył 60. rok życia. Karta uprawnia do zniżek przy wejściu na basen, na imprezy organizowane przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury, Centrum Sportu i Rekreacji oraz przy konsultacjach lekarskich oraz badaniach fizjoterapeutycznych w Przychodni Rejonowo-Specjalistycznej. Oferta Karty będzie systematycznie rozbudowywana o zniżki świadczone przez firmy prywatne. Szczegóły na naszej stronie, w zakładce Sprawy społeczne/Karta Seniora.

 

Jednocześnie apelujemy do firm o przystępowanie do programu "Jelcz-Laskowice przyjazny seniorom". Opracujcie własną ofertę ulg dla seniorów, a w zamian zyskacie bezpłatną reklamę w "Gazecie Powiatowej", na stronie urzędu oraz na miejskim profilu facebookowym! 

 

 

wstecz

Kontakt

Sekretariat
 71/ 381 - 71 - 00
 71/ 381 - 71 - 22
 71/ 381 - 71 - 45
fax. 71/ 381 - 71 – 11
um.sekretariat@jelcz-laskowice.pl

Imię
Treść

Stopka