Urząd Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice

Menu

Treść

Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjne na finiszu

Budowa Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjnego, która otrzymała dofinansowanie z budżetu Unii Europejskiej, wkracza w fazę końcową.

Wykonawca, Tom-Bud Usługi Ogólnobudowlane z Lewina Brzeskiego, zakończył budowę instalacji wewnętrznych i uruchomił kotłownie. Zostały położone tynki wewnętrzne, posadzki wraz z izolacjami przeciwwilgociowymi i termicznymi, kafelki, dokonano renowacji zabytkowych sklepień. Wkrótce rozpocznie się kładzenie wykładzin oraz montaż podwieszanych sufitów.

Inwestycja obejmuje także umeblowanie, wyposażenie sanitarne oraz montaż podnośników dla osób niepełnosprawnych. Zgodnie z deklaracjami wykonawcy, w maju rozpocznie się etap wyposażania centrum.   

Przypomnijmy, że budowa Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjnego to wspólny projekt gminy Oława, która jest liderem projektu, oraz partnerów projektu: miasta Oława, gmin Jelcz-Laskowice oraz Domaniów, a także Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Tęcza w Oławie.

Na realizację projektu gminie Oława przyznano w ramach umowy dofinansowania dotację w wysokości ok. 4,57 mln zł w ramach Osi Priorytetowej nr 6 Infrastruktura spójności społecznej, działania nr 6.1 Inwestycje w infrastrukturę społeczną Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

wstecz

Kontakt

Sekretariat
 71/ 381 - 71 - 00
 71/ 381 - 71 - 22
 71/ 381 - 71 - 45
fax. 71/ 381 - 71 – 11
um.sekretariat@jelcz-laskowice.pl

Imię
Treść

Stopka