Urząd Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice

Menu

Treść

Apel o przystąpienie do Ogólnopolskiej Karty Seniora

Szanowni Państwo, Prezesi, Dyrektorzy, Właściciele Firm,

 
w związku z przystąpieniem Gminy Jelcz-Laskowice do programu Ogólnopolska Karta Seniora burmistrz Piotr Stajszczyk  oraz stowarzyszenie MANKO mają zaszczyt zaprosić Państwa do dołączenia do grona firm i przedsiębiorstw honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora.


Stowarzyszenie MANKO, jako organizator Ogólnopolskiej Karty Seniora, pomaga firmom partnerskim w promowaniu ich marki poprzez m.in. zamieszczanie reklam w Ogólnopolskim Magazynie Głos Seniora oraz jego lokalnych edycjach. To od firmy partnerskiej zależy, w jakim zakresie chce współtworzyć Ogólnopolską Kartę Seniora  i jakie działania chce podejmować z Głosem Seniora.


Zainteresowanie posiadaniem karty jest ogromne z uwagi na korzyści, które uzyskują Seniorzy, mogąc nabywać produkty i usługi ze zniżką. Nie bez znaczenia jest fakt, że karta wydawana jest Seniorom bezpłatnie – wystarczy, że spełniają główny wymóg, tj. ukończenie 60-tego roku życia.

Rośnie też zaangażowanie firm, bo korzyści dla nich są oczywiste, pozyskują oni dużą liczbę klientów - Seniorów. Specjalne oferty zniżek i rabatów przygotowało już ok. 3 tys. firm z całej Polski.


Czym jest program Ogólnopolska Karta Seniora? 
Program Ogólnopolska Karta Seniora łączy osoby 60+ stanowiące pokaźną siłę nabywczo-zakupową oraz firmy, których produkty i usługi skierowane są do Seniorów.  Uczestnikiem programu Ogólnopolska Karta Seniora może być każda firma, która będzie honorowała Ogólnopolską Kartę Seniora, udzielając rabatów, ustalonych przez siebie .


Co zyskują firmy przyjazne Seniorom? 
Firmy, które są partnerami Ogólnopolskiej Karty Seniora  stają się rozpoznawalne wśród Seniorów– zyskują certyfikat Firmy Przyjaznej Seniorom, nadto mają możliwość udziału w licznych eventach seniorskich organizowanych pod patronatem Głosu Seniora w całej Polsce  (ok. 200 wydarzeń w roku), prezentując bezpośrednio swoje produkty i usługi, rozdając ulotki itp.

 
Jak firma może zgłosić się do programu Ogólnopolska Karta Seniora? 
Wystarczy, wypełnić formularz zgłoszeniowy – znajdujący się w załączeniu – i złożyć go  w sekretariacie  Urzędu Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice,  lub odesłać go na adres stowarzyszenia: MANKO, os. Urocze 12, 31-953 Kraków lub jego skan na e-mail: firmyoks@manko.pl

 

wstecz

Kontakt

Sekretariat
 71/ 381 - 71 - 00
 71/ 381 - 71 - 22
 71/ 381 - 71 - 45
fax. 71/ 381 - 71 – 11
um.sekretariat@jelcz-laskowice.pl

Kontakt

Stopka