Urząd Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice

Menu

Treść

Sprawdź, czy są tu Twoje ulubione miejsca i pobierz aplikacje Dobrej Widawy!

Zapraszamy do pobrania dwóch aplikacji mobilnych poświęconych atrakcjom turystycznym Doliny Dobrej i Widawy. Są to NATURALNA Dobra Widawa i KULTURALNA Dobra Widawa.

NATURALNA Dobra Widawa w szczególności dedykowana jest miłośnikom wypoczynku na łonie natury. Znajdziesz tu informacje o walorach przyrodniczych, a także wykaz bazy sportowo-rekreacyjnej, noclegowej czy gastronomicznej, w tym produktów lokalnych. Natomiast

KULTURALNA Dobra Widawa adresowana jest przede wszystkim do osób, które chciałyby poznać dziedzictwo kulturowo-historyczne obszaru. Dowiesz się dzięki niej o walorach kulturowo-przyrodniczych, a także znajdziesz wykaz bazy sportowo-rekreacyjnej, noclegowej czy gastronomicznej, w tym produktów lokalnych.

Aplikacje zawierają też wykaz szlaków turystycznych i opis przykładowych tras - do wyboru, ale dają również możliwość samodzielnego planowania wycieczek.

 

Aplikacje można pobrać bezpłatnie ze strony www.dobrawidawa.pl/app, ze Sklepu Play oraz z App Store lub poprzez zeskanowanie QRkodu.

  • kod QR

Pliki do pobrania

wstecz

Kontakt

Sekretariat
 71/ 381 - 71 - 00
 71/ 381 - 71 - 22
 71/ 381 - 71 - 45
fax. 71/ 381 - 71 – 11
um.sekretariat@jelcz-laskowice.pl

Kontakt

Stopka