Urząd Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice

Menu

Treść

Podziękowania Burmistrza

158 486,63 zł - tyle zebrano podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy w Jelczu-Laskowicach. Pragnę wyrazić ogromne uznanie dla wszystkich Organizatorów, Wolontariuszy i Ofiarodawców, dzięki którym Orkiestra przebiegła w naszym mieście wyjątkowo sprawnie i profesjonalnie.

Dziękuję Sztabowi WOŚP za miesiące wytężonej pracy, zintegrowanie wielu środowisk i wypracowanie niezwykle atrakcyjnego programu, który zapewnił Orkiestrze wysoką frekwencję.

Dziękuję wszystkim Wolontariuszom za otwarte serca, poświęcenie swojego wolnego czasu i realizację tego szczytnego celu, jakim było zebranie funduszy na leczenie chorób płuc po okresie pandemii.

Dziękuję wszystkim Ofiarodawcom, którzy hojnie odpowiedzieli na apel o zbiórkę pieniężną na ten cel, dziękuję tym, którzy przekazali cenne przedmioty na licytacje i tym, którzy w licytacjach wzięli udział.

Dziękuję Miejsko-Gminnemu Centrum Kultury za fantastyczny program artystyczny, który uświetnił naszą zbiórkę. Dziękuję Miejsko-Gminnemu Centrum Sportu i Rekreacji za zorganizowanie animacji w ramach „sportowej soboty”, użyczenie hali sportowej jako miejsca wydarzenia, otwartość i gotowośc do pomocy organizacyjnej. Dziękuję Pływalni Miejskiej za zorganizowanie Maratonu Pływackiego i Aqua Aerobiku jako imprez towarzyszących.

Strzeleckiemu Bractwu Grodu Jelcz-Laskowice za piknik strzelecki, Lokalnej Grupie Zwiadowców Historii za zaproszenie do ich siedziby, Ośrodkowi „Ogniwo” za oprowadzanie po piwnicach dawnego GOK-u, firmie Cudotwórnia Events za zrealizowanie Pałacowych Podziemi Strachu, Morsom z Jelcza za wspólne morsowanie, organizatorom Silent Disco za niebanalną zabawę, Klubowi Biegacza Harcownik za włączenie w program wydarzenia kolejnego odcinka Zimowego Maratonu na Raty...

Dziękuję wszystkim sołectwom, które włączyły się do Finału WOŚP poprzez zorganizowanie swoich stoisk ze specjałami, wszystkim stowarzyszeniom, Ochotniczym Strażom Pożarnym, firmom i osobom prywatnym, których nie sposób wymienić tu z imienia i nazwiska – razem stworzyliście to niezwykłe i piękne wydarzenie.

Jako Burmistrz Jelcza-Laskowic po raz kolejny przekonałem się o sile społeczeństwa obywatelskiego w naszym mieście i zdolności do mobilizacji. Niech to gorące, otwarte serce i gotowość do działania będzie naszym znakiem firmowym. Grajmy z WOŚP do końca świata i jeden dzień dłużej!

 

Burmistrz Jelcza-Laskowic

Bogdan Szczęśniak

  • zdjęcie z wośp

wstecz

Kontakt

Sekretariat
 71/ 381 - 71 - 00
 71/ 381 - 71 - 22
 71/ 381 - 71 - 45
fax. 71/ 381 - 71 – 11
um.sekretariat@jelcz-laskowice.pl

Kontakt

Stopka