Urząd Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice

Menu

Treść

Kongres firm rodzinnych

Pod hasłem „Ciągłość i zmiana”, 6-7 marca we Wrocławiu, odbędzie się 2. Kongres Firm Rodzinnych. Jest to największe w regionie wydarzenie dla właścicieli przedsiębiorstw rodzinnych i  ich następców.

Kongres stanowi okazję do poszerzenia wiedzy o tym, jak prowadzić biznes rodzinny i planować dalszy rozwój. Jego celem jest wymiana doświadczeń między przedsiębiorcami prowadzącymi firmy rodzinne z województw dolnośląskiego, opolskiego i lubuskiego. Kongres pozwoli na nawiązanie nowych kontaktów oraz skorzystanie z wiedzy specjalistów reprezentujących instytucje, które współpracują z biznesem rodzinnym.

Poruszane w ramach Kongresu  zagadnienia w dużej mierze będą dotyczyć mechanizmów profesjonalizacji  firm rodzinnych. Na pierwszy dzień  zaplanowane zostały cztery panele dyskusyjne poświęcone budowaniu marki, inspiracjom, wychodzeniu na zewnętrzne rynki oraz innowacyjności. Prowadzącymi i uczestnikami paneli będą eksperci oraz przedstawiciele firm rodzinnych, którzy odnieśli sukcesy rynkowe. Drugiego dnia Kongresu odbędzie się śniadanie biznesowe połączone z networkingiem oraz warsztaty tematyczne z zakresu sukcesji, czyli przygotowania firmy i rodziny do objęcia sterów przez młodsze pokolenie, a także mediacji, marketingu i finansowania. Uczestnictwo w Kongresie jest bezpłatne.

Organizatorami Kongresu Firm Rodzinnych „Ciągłość i zmiana” są Centrum Biznesu Rodzinnego Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Dolnośląska Izba Gospodarcza, Regionalna Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Związek Pracodawców Polska Miedź, Dolnośląski Fundusz Rozwoju.

Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Marszałka Województwa Opolskiego oraz Marszałka Województwa Lubuskiego, a także Komitetu Przedsiębiorstw Rodzinnych Krajowej Izby Gospodarczej.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy. Program Kongresu oraz formularz rejestracyjny na:  www.wsb.pl/wroclaw/kongres-firm-rodzinnych

wstecz

Kontakt

Sekretariat
 71/ 381 - 71 - 00
 71/ 381 - 71 - 22
 71/ 381 - 71 - 45
fax. 71/ 381 - 71 – 11
um.sekretariat@jelcz-laskowice.pl

Imię
Treść

Stopka