Urząd Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice

Menu

Treść

Seniorzy świętowali w klubie "Opty"

18 października w świetlicy środowiskowej przy ul. Techników odbył się Dzień Seniora. Na imprezę zorganizowaną przez klub "Opty" i Radę Osiedla Fabryczne licznie przyszli seniorzy i mieszkańcy osiedla. 

 

 

Uczestnicy zajęć w klubie wraz z opiekunkami Marią Zagórską i Urszulą Jaśnikowską przygotowali program artystyczny. Wystąpili w nim: Natalia i Justyna Stachowskie, Amelia Banaś, Milena Kulak, Marcin Dubicki, Kuba Kempa, Milena Januszkiewicz, Katarzyna Rostalska, Bartek Nagadowski, Sasza Kutkowa i Kinga Paszkowska, Za oprawę muzyczną odpowiadał Jerzy Frankowski. Dzieci śpiewały i recytowały wiersze, za które otrzymały gromkie brawa. Gwiazdą wieczoru była Monika Moriak, która zachwyciła gości swoim śpiewem. 

Młodzież z sekcji dziennikarskiej wymyśliła zabawę dla seniorów. Odpowiadali na pytania, np. czy potrafią robić szpagat, co robili, gdy byli dziećmi, czy lubią tańczyć? W przeprowadzaniu mini-wywiadów pomagał Mateusz Pieczyrak. Dla gości przygotowano słodki poczęstunek i upominki. Wspólnie śpiewano i bawiono się w miłej atmosferze.

Życzenia seniorom w imieniu swoim i władz lokalnych złożył Dariusz Koprowski, sekretarz miasta i gminy Jelcz-Laskowice.

Tekst: Natalia Stachowska

Zdjęcia: Uczestnicy warsztatów dziennikarskich

wstecz

Kontakt

Sekretariat
 71/ 381 - 71 - 00
 71/ 381 - 71 - 22
 71/ 381 - 71 - 45
fax. 71/ 381 - 71 – 11
um.sekretariat@jelcz-laskowice.pl

Imię
Treść

Stopka