Urząd Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice

Menu

Treść

Jelcz-Laskowice przyjazny seniorom

Rada Miejska w Jelczu-Laskowicach wprowadziła program "Jelcz-Laskowice przyjazny seniorom". W programie mogą uczestniczyć mieszkańcy miasta i gminy Jelcz-Laskowice, którzy ukończyli 60. rok życia. Uczestnictwo uprawnia do zniżek w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury, Centrum Sportu i Rekreacji, Pływalni Miejskiej i Przychodni Rejonowo-Specjalistycznej . Ponadto można skorzystać ze zniżek zaoferowanych przez kolejnych partnerów programu - firm i organizacji. Podstawą do korzystania z ulg jest karta seniora wydawana na wniosek przez Urząd Miasta i Gminy w Jelczu-Laskowicach. Formularz jest do pobrania na tej stronie. Po wypełnieniu należy go złożyć (lub przesłać pocztą) w Urzędzie Miasta i Gminy. Karta będzie do odebrania w urzędzie, w pokoju nr 18. Zamieszczamy także formularz porozumienia o przystąpieniu do programu dla potencjalnych partnerów - firm i organizacji, które są w stanie zaoferować seniorom określone zniżki.  Więcej informacji w kolejnych załącznikach. Informacje można też uzyskać pod nr tel. 71 381 71 18 lub w pokoju nr 18 na I piętrze Urzędu Miasta i Gminy.

Lista partnerów:

Miejsko-Gminne Centrum Kultury - maksymalnie do 30% zniżki na wydarzenia kulturalne;

Centrum Sportu i Rekreacji - maksymalnie do 30% zniżki na wydarzenia sportowe i kulturalne;

Pływalnia Miejska - 30% zniżki na bilet wejściowy na basen, 30% na naukę pływania, 30% na Aqua Areobik.

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna - 10% zniżki na odpłatne badania z fizjoterapii i 10% na konsultacje lekarskie.

Kinder Plac Karolina Baran, ul. Bożka 11, Jelcz-Laskowice - 20% rabatu za wejście dziecka

Chata Rybaka Bistro, ul. Oławska 206A, Jelcz-Laskowice - 10% rabatu na wszystkie posiłki wykluczając napoje

Import-Eksport Zakłady Optyczne, ul. Bożka 11, Jelcz-Laskowice - 15% zniżki na okulary korekcyjne, bezpłatne badanie wzroku pod kątem doboru okularów

Salon fryzjerski "U Ani", Anna Piwkowska ul. Bożka 34A, Jelcz-Laskowice - 20% zniżki na wszystkie usługi fryzjerskie

Salon Optyki i Protetyki Słuchu, Beata Łukasik, ul. Bożka 9a, Jelcz-Laskowice - rabat 100-300 zł w zależności od klasy aparatu słuchowego (aparaty słuchowe - ul. Bożka 9a) - rabat na zakup kompletnych okularów tzn. soczewki + oprawa + montaż (okulary - ul. Bożka 13, w przychodni)

Kancelaria Adwokacka Anna Jamroziak-Bereza, ul. Frezjowa 7, Jelcz-Laskowice - 20% zniżki na porady prawne

Sonova Audiological Care Polska, ul. Sportowa 6K, Oława - 15% zniżki na baterie do aparatów słuchowych, akcesoria do aparatów słuchowych (wężyki, filtry i kopułki)

OXYCARE Katarzyna Konarska, ul. Olawska 23h, 55-220 Jelcz-Laskowice - 50% zniżki od ceny regularnej na max. 10 sesji tlenoterapii w komorze hiperbarycznej

 

 

  • Karta seniora

Kontakt

Sekretariat
 71/ 381 - 71 - 00
 71/ 381 - 71 - 22
 71/ 381 - 71 - 45
fax. 71/ 381 - 71 – 11
um.sekretariat@jelcz-laskowice.pl

Kontakt

Stopka