Urząd Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice

Menu

Treść

Dni Jelcza-Laskowic z Kwiatem Jabłoni i Smolastym

Dni Jelcza-Laskowic zbliżają się wielkimi krokami. Już 2 maja przy ul .Basenowej wystąpią Kwiat Jabłoni i Smolasty. Dyrektor Miejsko-Gminnego Centrum Kultury Dorota Miś-Hanys liczy, że tak znane nazwiska przyciągną fanów z różnych zakątków Polski. - Chcemy sprostać oczekiwaniom osób młodych, jak i fanów największych polskich gwiazd – zapewnia.

Kwiat Jabłoni wykonuje muzykę folkową, popową, i elektronikę. Zespół jest jednym z najpopularniejszych w naszym kraju, gromadzi na swoich koncertach rzesze fanów z całej Polski.
Smolasty, właśc. Norbert Smoliński, to niezwykle popularny wśród młodzieży wykonawca popu, rapu i R&B. Jego utwory zostały odtworzone na platformie YouTube ponad 600 milionów razy oraz ponad 830 milionów razy w serwisie streamingowym Spotify. W lutym 2023 roku ukazał się singiel „Herbata z imbirem”, który okazał się największym sukcesem radiowym w karierze piosenkarza.
Podczas świętowania Dni Miasta nie może zabraknąć miejscowych artystów. Taką propozycją jest koncert grupy wokalnej MGCK z towarzyszeniem muzyki na żywo. Dzieci zaśpiewają największe przeboje z Akademii Pana Kleksa do scenariusza stworzonego przez zespół Centrum Kultury. Ale występy muzyczne to nie wszystko, na odwiedzających czekać będą wesołe miasteczko, gastronomia, animacje, konkursy i wiele innych atrakcji i niespodzianek. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
  • Dni Jelcza-Laskowic 2024

wstecz

Kontakt

Sekretariat
 71/ 381 - 71 - 00
 71/ 381 - 71 - 22
 71/ 381 - 71 - 45
fax. 71/ 381 - 71 – 11
um.sekretariat@jelcz-laskowice.pl

Kontakt

Stopka